Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Visszamenjek-e az erőszakos...

Visszamenjek-e az erőszakos angoltanáromhoz?

Figyelt kérdés
Már 4 évet lehúztam nála nyelvtanfolyamon, nem tudom eldönteni, hogy ötödévre is maradjak-e. A tanfolyamok előtt egy kukkot nem tudtam angolul, most nyáron viszont sikerült a felsőfokú nyelvvizsga. Hihetetlen hatékony, viszont sajnos nagyon eőszakos. Folyamatosán szíd, lehülyéz, a vizsga előtt is vagy 100x elmondta, hogy úgy sem sikerül. Ezért sajnos élesben alig-alig merek megszólalni. Viszont ha nem megyek vissza, félek, hogy elfelejtem a nyelvet, hiszen máshol nem használom. Más hatékony tanárt sajnos nem ismerek. Mit tegyek?

2019. aug. 19. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ne menj oda az biztos. Alig mersz megszolalni mint irod ez eleg indok.!
2019. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
48%
Így próbált motiválni, nem rosszindulatból csinálja. Inkább köszönd meg neki hogy a segítségével ilyen hamar megszerezted a felsőfokú nyelvvizsgát. 4 év alatt nekem a középfokú nyelvvizsgára megfelelő tudást se tudtak az angol tanárok átadni sajnos, kétszer is próbáltam de nem sikerült, a kiejtésem szörnyű még mindig.
2019. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami szkájpos tanárt, aki időnként mondjuk 1-2 hetente elbeszélget veled neten keresztül angolul. olyat, akinek jó is a személyisége, és nem zavaró, és nem idegesítő, hanem egy jószívű embert.
2019. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak így ösztönzött téged. Valakit a negatív kritika segít átmenni.

Ha vissza mész mondd meg neki sikerült és beszélgessetek szóban angolul.


Ha nagyon rosszul érzed magad nála, akkor váltsál tanárt és inkább az éles élő beszédre menjetek rá.

2019. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!