Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Milyen angol nyelvtanulós könyveket ajánlotok, ha saját magam egyedül szeretnék alapokat tanulni?

Soha nem tanultam angolul, de sok mindent megértek és beszélni is tudok, ha nem is helyesen. Kitöltöttem egy nyelviskola szintfelmérőjét, az alapján azt ajánlják hogy A2 nyelvtanfolyamra iratkozzak be.

Jobb lenne ha valamilyen könyves formában otthon tudnám megtanulni helyesen az alapokat először. Internetes kurzust is ajánlhattok, de a könyvet preferálom inkább.

szept. 11. 23:57  Privát üzenet  

A válaszok

Ha abszolute nulláról indulsz, ezt a könyvet javaslom:

[link]

Anno én is ebből tanultam (az első kiadásából), és mái napig "pörfikt inglis" vagyok, konkrétan oktatok, és fordítok.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 12. 02:48 Privát üzenet
einmann87 nevű felhasználó válasza:

Egynyelvut tudok ajánlani.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 12. 10:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hónap alatt lehetséges felkészülni emelt angol érettségire egyedül?
Angol szakmai C1 otthon egyedül hogyan?
Angol B2 nyelvvizsgára levélírást hogy érdemes gyakorolni egyedül?
Valaki tud-e segíteni, illetve tapasztalatokat mondani?
Diszlexiásként milyen tippek, módszerek vannak a sikeres középfokú nyelvvizsga letételhez (akár egyedül is)?
Érettségin angol emelt szóbelin egyedül vagyunk a teremben?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!