Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol nyelvtanulós...

Milyen angol nyelvtanulós könyveket ajánlotok, ha saját magam egyedül szeretnék alapokat tanulni?

Figyelt kérdés

Soha nem tanultam angolul, de sok mindent megértek és beszélni is tudok, ha nem is helyesen. Kitöltöttem egy nyelviskola szintfelmérőjét, az alapján azt ajánlják hogy A2 nyelvtanfolyamra iratkozzak be.

Jobb lenne ha valamilyen könyves formában otthon tudnám megtanulni helyesen az alapokat először. Internetes kurzust is ajánlhattok, de a könyvet preferálom inkább.


2019. szept. 11. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha abszolute nulláról indulsz, ezt a könyvet javaslom:


[link]


Anno én is ebből tanultam (az első kiadásából), és mái napig "pörfikt inglis" vagyok, konkrétan oktatok, és fordítok.

2019. szept. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egynyelvut tudok ajánlani.
2019. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!