Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Leforditanátok nekem egy...

Leforditanátok nekem egy mondatot németre?

Figyelt kérdés
Kérlek ne a google fordítóval

2019. szept. 12. 19:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogyan bizonyítsam be hogy a munkáltatóm 12 órát dolgoztatt de csak 4 órára vagyok bejelentve? Ezt kellene leforditani köszuelőre is
2019. szept. 12. 19:08
 2/7 Rick Mave ***** válasza:
Wie könnte ich beweisen, dass mein Arbeitgeber mich 12 Stunden am Tag arbeiten lässt, obwohl ich als Teilzeitbeschäftigter nur für eine tägliche Arbeitszeit von 4 Stunden angemeldet bin?
2019. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A bejelentett az


"angemeldet" ?

2019. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
offiziell angemeldet -
2019. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rick Mave ***** válasza:

#3)-#4) Nem igazán értem a problémát, ill. kérdést...


Eine Meldung/Anmeldung ist immer offiziell, oder? Daher ist "offiziell angemeldet" ein bisschen doppelt gemoppelt.


Itt van egyébként egy link, ahol az összes foglalkoztatással és azzal járó bejelentési kötelezettséggel kapcsolatos kifejezéseket ki lehet gyűjteni.

2019. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rick Mave ***** válasza:
2019. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3., 4.:


"offiziell angemeldet"- ez nagyon magyarosan hangzik, igy nem mondja egy nemet. Egyszerüen csak "angemeldet" a helyes.

2019. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!