Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga szóbeli...

Melyik nyelvvizsga szóbeli része a legkönnyebben teljesíthető C1 szinten?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs olyan, hogy könnyű. Én ECL-en voltam, de ott a Listening részt senki sem értette ki, így ott csúszott el a nyelvvizsga, pedig a szóbeli önmagában 66% lett. Nem számít, hogy melyik nyelvvizsgával, de az írásbelim mellé szeretnék egy szóbeli bizonyítványt is. Tapasztalatok?

2019. szept. 16. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Euron voltam, ezért ezt is ajánlom mindenkinek. A hallásértéses része viszonylag egyszerű, egyedül a jegyzeteléses része okozott némi nehézséget. ( Egy szöveget hallasz három részletben csak egy alkalommal, és közbe bizonyos kérdésekre válaszolni kell). A szóbeliben pedig nekem az volt a legnagyobb előny, hogy nem kihúzott témákról kellett hosszasan beszélni, hanem érvelő, rövid beszédet mondani.

Azt nem állítom, hogy más rosszabb lenne, egyszerűen nekem még az volt anno a szimpatikus. Nézegessél meg különböző feladatsorokat és amelyik a legjobban megy, arra a fajta nyelvizsgára menj!

2019. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!