Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok most Decemberbe vizsgázni japánból?

Figyelt kérdés
N5re szerettem volna menni, többször is felmentem az oldalra jelentkezni, hogy biztos legyen, de végül ma mondta a tanárom, hogy nem fogadták el, nincs benne az adatbázisba. Nagyon szerettem volna ezt a vizsgát, mert ha minden jól sikerül, márciusba mehetek Japánba az AFS csereprogrammal. A következő nyelvvizsga időpont pedig júli 1. Nagyon el vagyok keseredve. Nincs másik nyelvvizsga a JLPT-én kívül? Köszönöm a segítségeteket!^^

2019. szept. 18. 00:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen a másik kérdésem az az, hogy kisérettségi es angol nyelvvizsga tanulás mellett még megpróbáljam felhozni magam N4es szintre fél év alatt? Teljesen esélytelen?
2019. szept. 18. 00:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Van itt pár dolog, amit nem értek. Mi mehetett félre a jelentkezésednél, főleg ha többször is beregisztráltál? (Bár olyanról sem hallottam, hogy valaki többször megteszi.) A tanárod honnan látja az adatbázist?

Én nekem csomó ismerősöm ment már JLPT-re (meg én is voltam már), de a jelentkezéssel soha senkinek nem volt ilyen fennakadása, ezért nem értem. Meg azt az infót, hogy sikerült-e a jelentkezés vagy nem, mindig a jelentkező kapta meg, nem a tanáruk.


Más japán nyelvvizsga egy van, az Origo szervezésében, februárban, az ő alapfokú szintjük nagyjából megfelel az N5-nek, de nagyon másfajta feladataik vannak, pl. ott van levélírás.

De mivel az magyar szervezésű, nem hiszem, hogy Japánban sokra tartanák.

2019. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!