Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miskolcon melyik nyelvvizsga...

Krómgyűrű kérdése:

Miskolcon melyik nyelvvizsga központban érdemes nyelv vizsgázni?

Figyelt kérdés
Az Origó nyelvvizsgát szeretném lerakni angol B2-es szinten és adott két helyszín: a Miskolci Egyetem és a Katedra. Csak azért írom ki a kérdést, mert utóbbiról megoszlanak a vélemények.

2019. jún. 23. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor menj az előbbibe
2019. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én német B2 az egyetemen tettem le, szerintem ez nem helyszínfüggő. Nekem jók voltak a tapasztalataim az egyetemen, korrektek, kedvesek voltak szóbelin is. Osztálytársam angol B2 a Katedrában tette le, ő onnan jó véleménnyel jött ki.

Egyikőnk sem készült fel nyelviskolában, én az onyc honlapján, ő a nyelviskolánál jelentkezett.

Magam részéről így az egyetemet ajánlanám, bár mondom, szerintem nem helyszínfüggő

2019. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 2. 07:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Osztálytársad sokat készült a nyelvvizsgára? Vagy jó volt belőle és nem parázott?
2019. júl. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!