Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki segítene egy rövid...

Valaki segítene egy rövid angol levelet megírni? Holnapra kellene és lemaradtam angolból.

Figyelt kérdés
A feladat szövege:We are one of the UK’s most successful language schools.We welcome students from over 100 countries around the world to one of Britain’s most beautiful cityes.We offer quality English courses including General English,English for Business,and Examination preparation.
2019. szept. 19. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
De mi a feladat? Érdeklődni kell a nyelviskolánál? Ennél jobb hirdetést írni? Le kell fordítani vagy mi a tök?
2019. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdeklődni kell egy személynél a nyelviskoláról.
2019. szept. 19. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor legalább magyarul írd meg kb mit szeretnél, ne nekem kelljen azt is kitalálni.
2019. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó napot !Az én nevem xy Magyarországról.Érdeklődni szeretnék a nyelviskoláról.Nyelvvizsgát szeretnék tenni angolból,illetve az egyetemi tanulmányaimhoz is szükségem lesz rá.Milyen fajta kurzust ajánlanának nekem és mennyibe kerülne a kurzus?A jelentkezőknek biztosítanak szállást?Milyen módon zajlik a tanítás?A választ előre is köszönöm.
2019. szept. 19. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
cityes? az miaz?
2019. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
cities
2019. szept. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!