Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez milyen nyelv és mit jelent?...

Ez milyen nyelv és mit jelent? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]

2019. szept. 19. 20:14
 1/8 anonim válasza:
8%
Kínainak tűnik,de mivel nem biztos így nem tudom mi van oda írva🤷🏻‍♀️
2019. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem kínai. Először azt hittem, hogy thai, de nem az. Biztos, hogy keleti, mert ha jól látom, jobbról balra olvassák. Mongol? Tibeti? De lehet akár héber is vagy perzsa.
2019. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi, nem mongol.
2019. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Na végignéztem grúzt, kurdot, hébert, perzsát, vietnámit, tagalogot, mongolt, meg mindent, ami eddig eszembe jutott és ázsiai.


Koreai, kínai és japán is kizárható.


Eddig a tibetire hasonlít legjobban. Az a baj, hogy lehet, hogy nagyon stilizált.

2019. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látom, a lepontozás megy, mégse segít senki :)) Olyanok élvezkednek, akik egyetlenegy ázsiai nyelvet se beszélnek.
2019. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A tibeti az lehetséges, ment mindenkinek a zöld:) esetleg arra ötlet hogy mit jelenthet?
2019. szept. 19. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek régebbi hébernek tűnt, de valóban tibeti. Nem tudom, hogy melyik dialektus, mivel sok betűt ki sem lehet venni a képminősége miatt. Próbálkozz betűnként fordítani oda-vissza fordítóprogrammal, talán az segít.
2019. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs másik képem :( de ha lesz akkor berakom azt is:)
2019. szept. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!