Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tudtok a 2 hetes ingyenes...

Mit tudtok a 2 hetes ingyenes külföldi nyelvtanulásról?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a kormány se tud semmit, pedig ők találták ki.
2019. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lesz mi visszük a csapatot jelentkezni fehérváron lehet részletek hamarosan
2019. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Osztállyal megyek de azért köszi

Tényleg úgy van, hogy van egy meghatározott létszám és ha túljelentkezés van akkor az x főn kívül többen nem mehetnek?

2019. szept. 18. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat Igen, az mindenben ugy van, nem csak ingyenes tanulasban. Van egy c letszam es kesz. Tobb nem mehet. Vagy minek lenne egy megadott x letszam?
2019. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam, elvileg 140k jelentkezore szamitanak de ha ez tobb akkor novelik a keretet

Ebbol mennyi lehet igaz? Origon olvastam szoval nem tudom,hogy igaz lehet-e

2019. szept. 19. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz, mondták már több középiskolában is. Konkrétabb dolgok viszont nincsenek, és elvileg 11.-eseknek(?) van.
2019. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es kilencedikeseknek is
2019. szept. 19. 21:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi leszek.Nekem 9.osztályos a fiam,szeptember 30-ig van az igényfelmérés.A lapon van olyan,hogy oktatási intézmény által szervezett,vagy egyéni nyelvtanulási célú mobilitásban kíván résztvenni.Az osztályfőnök azt mondta a 2.-at jelöljük be.Na de hogy gondolják ezt az egyénit?Az egész nem kiforrott még szerintem.Ha mindenki nyáron akar menni,akkor hogy szereznek annyi külföldi családot,meg annyi helyet a nyelviskolákban?Télen meg nem biztos,hogy annyian akarnának menni.Nem túl barátságos mondjuk Anglia rossz időben.140.000 gyerek az iszonyú sok.
2019. szept. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!