Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kozepfoku angol tovabb?

Kozepfoku angol tovabb?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy jovore szeretnek jelentkezni egy allasra. (Nyar). Jelenleg az angol tudasom a nyelvvizsga szelet surolgatja, szoval januarba tervezek elmenni kozepfoku nyelvvizsgara. Kozben szerencsere a szuleim mindenben tamogatnak es azon vannak, hogy elinditsanak az utamon. Tehat 7 honapom lenne felhozni az angol tudasom (4 oraba dolgozok mert most vegeztem az egyetemen) es arra gondoltam, hogy elmennek egy nyelvi iskola plusz mellette kerestem 2 magantanart (az egyik csak a beszedre van raallva, amerikaban elt 20 evet, a masik pedig inkabb a nyelvtanta) tehat mindennap jarnek angolra + otthon hazifeladatokat csinalnek, teteleket dolgoznek ki, illetve mindennap egy filmet megneznek. Eselyes igy felhozni a tudasomat majdnem folyekony szintre?
2019. szept. 23. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyes, lehet a nyelvvizsgához még sok is, ha már most a szélét súrolod. De minél jobban megtanulod, annál nagyobb hasznát veszed majd később.
2019. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszod :)
2019. szept. 23. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!