Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnatok ajanlani viszonylag...

Tudnatok ajanlani viszonylag normalis aron angol tanart, aki felt tud kesziteni a kozepfoku nyelvvizsgara angolbol? 16/L

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen településen keresel?
2017. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jujj elfelejtettem oda irni. Egerben
2017. okt. 12. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egypár.
2017. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban sajna egyik sem az. Még viszonylag se.
2017. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy tanárom aki a fél órát végig pigacsuzta.
2017. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszonylag normális áron ajánlok: ingyen. Tessék, itt az ajánlás: bármelyik angoltanár fel tud készíteni. De miért pont angolt keresel? Amerikai vagy magyar nem jó?
2017. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyilván azért keres angoltanárt, hogy felkészítse angol nyelvvizsgára. Ez nem logikus? Jó hogy nem gasztronómia tanárt kér meg, hogy készítse fel.


Én tudok ajánlani neked egy nagyon jó angoltanárt.

Youtube, sorozatok angolul, magyar felirattal, majd angolul angol felirattal, utána szimplán angol nyelven.

Soha a büdös életben nem tanultam angolt iskolában és mégis én voltam a legjobb az összes osztályban amiben eddig voltam. B2-t röhögve megcsináltam.

2017. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!