Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem leszek itthon egyik nap,...

Nem leszek itthon egyik nap, és pont aznap lesz a szóbeli nyelvvizsgám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most megyek corvinusra, és én írtam nekik egy hónapja hogy a 3 hétből egy nap nem leszek itthon, és kértem hogy ne akkorra osszanak be, de akkorra osztottak be. Csak egy emailem van hogy szóltam nekik hogy nem leszek itthon. Viszont most vagy fizethetek a halasztásért és vizsgázhatok 3 hónappal később, vagy lehúzzák a pontjaimat 0 ra ha nem fizetek a halasztásért. Szerintetek támadható? Mert szerintem ez szín tiszta rosszindulat volt.

2019. okt. 4. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Nem, érettségin sincs olyan, hogy én mondom meg mikor vizsgázok.
2019. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj hogy tényleg teljesen törvényes. Csak biztos nem véletlen volt sajnos, egyik ismerősömmel ugyanezt eljátszották.
2019. okt. 4. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy átszervezed a programod vagy fizetsz.
2019. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!