Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo labor vizsga, csak...

Origo labor vizsga, csak szerintem volt túl nehéz?

Figyelt kérdés
Október 4ei vizsga, ki milyen válaszokat irt a kérdésekre?
2019. okt. 4. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj mindig van egy vizsgarész minden nyelvvizsgán ami nehezebb mint a többi. Nem haladja meg a B2 szintet csak komplexebb a szöveg vagy nem hétköznapibb téma. Középfokon már vannak ilyenek pl környezetvédelem stb. A többi résszel lehet kompenzálni.
2019. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem is elég nehéz volt.:(

A válaszokra nem igazán emlékszem

2019. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nehéz volt
2019. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

B2 angolon voltam. Én az első szövegnél a nő beszédét alig értettem. Nem maga a szöveg volt nehéz, vagy a téma, hanem ahogy a női hang a szavakat kiejtette. Az számomra nagyon zavaró volt. Plusz ez a túlerőltetett hangsúlyozás.


Nagyon várom az eredményt. 79% lett a társalgási rész. Nagyon aggódok, hogy a laboron elmegy az egész.. 😕

2019. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Csak 10 pont legyen meg legalább. A társalgási rész nekem is nagyon jól sikerült, 82% lett. Remélem sikerült a labor is, mert nem szeretnék mégegyszer menni😅
2019. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!