Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyek az államilag elismert...

Melyek az államilag elismert nyelvvizsgák, amiket itt Mo-n le tudok tenni?

Figyelt kérdés

B2 és C1 szint, egynyelvű legyen, de melyekwt fogadják el külföldön?

Engem főként Anglia érdekel, hogy ott eldogadják, és olyan legyen, amit nem csak 2 évre érvényes. A Cambridge-n kívül van még ilyen?



2019. okt. 6. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésre válaszolva, szerintem minden nyelvvizsga amit itthon le tudsz tenni az államilag is elismert, hiszen így kapsz bizonyítványt.

Sajnos angliával kapcsolatban nem tudok sokmindent, ha tanulni szeretnél kint akkor nézd meg hogy az iskola/iskolák, mit várnak és fogadnak el.

2019. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne csak államilag elismert, hanem Angliában is elismert legyen :)
2019. okt. 6. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Angliában nem foglalkoznak a nyelvvizsgával, ott az a lényeg, hogy tudsz-e kommunikálni!
2019. okt. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felvetelihez kell hogy felvegyenek külföldre tanulni. A bm e es a telc, euroexam ezeket kint elfogadjak?
2019. okt. 6. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Euroexamot nem fogadják el, meg kb egyik magyar nyelvvizsgát sem😅 ezért kell tényleg megnézni az egyetemeket felvételi követelményeit mert abban leszokták írni hogy melyik típusból milyen eredmény kell, hogy elfogadják
2019. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ertem

Es az igaz, hogy a Cambridge (cae) jelentosen nehezebb a tobbinel?

2019. okt. 6. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az adott intézmény oldalán, hogy mit kérnek pontosan és ez amúgy általában IELTS szokott lenni, néha esetleg TOEFL (bár Angliában ritkábban), esetleg talán Camebridge. Ezeken kívül más nem nagyon játszik...
2019. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cambridge CAE tényleg jóval nehezebb a magyar nyelvizsgáknál, és jóval drágább is, de megéri letenni mivel szerintem a legjobb nyelvvizsga ami lehet nálad. IELTS is nagyon jó csak azt 2 évenként újítani kell.
2019. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!