Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingo-hoz hasonló nyelvtanu...

Duolingo-hoz hasonló nyelvtanulási oldalak, vagy app-ok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Ingyenes nem igazán van, esetleg a Memrise, fizetös elég sok.

Ha tudsz angolul, akkor könnyen rá tudsz keresni, anélkül nem sok esélyed van.

2019. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angolban kb haladónak mondanám magam. A Memrise-ot is szeretem. Tehát akkor ingyenesben nem sok ilyen app van?!
2019. okt. 8. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Istenem..

Minden egyes átkozott nap megkérdezed ezt a kérdést!

Na persze egy kicsit mindig máshogy fogalmazol, de arra akrsz kilyukadni, hogy MAGYARUL akarsz tanulni idegennyelveket, ami nem angol, mert azt már tanultál ÁLLÍTÓLAG, de annyira nem beszéled jól, hogy más nyelvet tanulj angolul, ami hidd el, egyáltalán nem nagy ördöngösség..


Figyelj..

Ahogy írta az előttem író is, nem sok ingyenesen nyelvoktató alkalmazás létezik, főleg nem olyan, ami HATÉKONY is és MAGYARUL is van.


Off: A Memrise csak szavak tanulására alkalmas, a nyelvet annyira nem tudod gyakorolni.

2019. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Easy Learn a neve ellenére magyarul van és szinte minden nyelv elérhető. Van szótanuló és kifejezés gyűjtemény is, egy csomó feladattal és gyakorlással. Én rendszeresen használom, szerintem ahhoz képest, hogy ingyenes, nagyon jó és számomra hatékonynak tűnik.
2019. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!