Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet izlandiul tanulni?

Hol lehet izlandiul tanulni?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat
2010. júl. 16. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha Izlandra szeretnél költözni,akkor meg.
2010. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos lehet interneten tanulni, mint a tobbi nyelvet. de mihez kell???
2010. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Létezik a "Teach Yourself Icelandic" nevű nyelvtanulócsomag, direkt arra találták ki, ha valaki magától szeretne megtanulni egy nyelvet. De ha Izlandra költözöl, az sem egy rossz megoldás ;) Az internet egy hasznos, jó dolog, ahol sokminden megtalálható. Amúgy sokan vannak, akik izlandiul szeretnének tanulni, mármint ahhoz képest, hogy nehéz nyelv és nem beszélik "csak" Izlandon, de ha tetszik, akkor érezd jól magad, sok sikert :)
2010. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 heszter ***** válasza:

[link]


(Az eligazodáshoz nem árt egy kis angol, de szerintem boldogulni fogsz. Én kb. 2 hónapja kezdtem, és nekem nagyon tetszik.)

2010. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!