Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pannon angol nyelvvizsga...

Pannon angol nyelvvizsga középfok (B2) írásbeli 2019 vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Akik idén, vagy 2017-től voltak középfokú vizsgát tenni Pannon rendszerben, leírnátok milyen volt? Milyen témák voltak pl. levélnél, a megvásárolható/neten elérhető feladatokhoz képest nehezebb vagy könnyebb volt a vizsga?

esetleg bármi egyéb vélemény, vagy tanács?



2019. okt. 15. 18:11
 1/2 SAMpernatural ***** válasza:
Már lehet hogy késő... én idén akarom meg csinálni, van gyakorló könyvük is ami nagyon jó, próba vizsgán voltam nekem nem úgy sikerült ahogy terveztem , kicsit nehezebb volt mint amire készültem...
2020. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2020. január: a szóbeli részén a magnóhallgatás nehéz volt, az angol tini rockerlányok öltözködése volt az egyik téma, a második pedig a tündérmesékkel és a kínai nyelvvel kapcsolatos


a beszélgetős részen viszont nagyon jó témák voltak: volt kislány akinek a szájában lázmérő volt, volt állatkertes is


2019 november írásbeli:

írásbeli egyik ha jól emlékszem az új lakásod és bemutatása volt, másik az internet veszélyei a gyerekekre

volt olyan a szövegpárosítósnál, hogy to get blue, fogalmam sincs a mai napig mit jelent, több ilyen kifejezés is előfordult


összességében a régi 2015-ös feladatsorhoz képest szerintem valamivel nehezebb, viszont nekem már az elején sem ajánlották hogy akármelyik könyvet megvegyem, a weblapjukon folyamatosan frissülő feladatokat ajánlják.

a foglalmazásnál szerintem adhattak volna több pontot is



összességében jól sikerült mindkettő, és elsőre meglett

a vizsgáztatók korrektek voltak

2020. jún. 4. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!