Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintem drága csak ez a...

Szerintem drága csak ez a tanár vagy szerintetek is?

Figyelt kérdés

Vidéken tanulok angolt magántanárral, cél a b2-es szint.

3500ft ot kér el 45perc-ért amit én sokallok de mást nem találtam itt (Hatvan), ráadásul egymás után jönnek a diákok és nem is mindig van meg a 45p + ott javítja a házit is...



2019. okt. 18. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem sok. Annyit kér, amennyit akar. Nem kötelező odajárni.
2019. okt. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha az a kérdésed, hogy "Csak szerintem drága ez a tanár, vagy szerintetek is?", akkor az a válasz, hogy nem biztos. Lehetséges, hogy más szerint is drága.
2019. okt. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően nem drága, de az, hogy ne tartsa végig nem fér bele ilyen díj mellett.

Én azt ajánlom, hogy keress olyan tanárt, aki Skypeon is tart órát.

Illetve próbálj egyénileg is készülni, b2 nem akkora cucc ha van egy alapod.

2019. okt. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%

Sajnos nem szamit soknak, mivel az oktatasunk katasztrofalis, ezert oriasi a kereslet.


Nekem matektanar kellett anno, hogy a felvetelin meglegyen a kello pontszam, o 60 percert 8 ezret kert, es tele volt.


Mondjuk ilyenkor illik vegigtartani, szerintem ez elvarhato...

2019. okt. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert néztem itt GyK-n kérdéseket és sokan írták 3000ft/60p be jártak, azóta oké eltelt 1 év de emelkedett 500al meg ráadásul csak 45perc :/ Igazából nem panaszkodom mert értem az anyagot, és eddig minden megy amit vettünk csak gondoltam megkérdezem, mert így éreztem. Egyébként meg más tanár nincs helyben.... utazni nem fogok mert ugyan ott lennék árban akkor.
2019. okt. 18. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem elég drága, én voltam többnél is voltam, jellemzően 1500-2000-be megy. És nem 45 perc, hanem 60.

3500 ft szerintem azért magas, egy tanár lehet bármilyen kiváló oktató nem tud rengeteget megtanítani, szerintem ajánlottabb ha saját magad tanára vagy, mert akkor nincs az hogy épp akkor nem tudsz koncentrálni, hanem akkor amikor úgy érzed hogy jó.

2019. okt. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy híres, jó tanárnál sajnos a 4-5000 forint sem drága. Az én középsulis tanárom is ekörül kért 3-4 éve, gondolom nem is szegény családból jártak hozzá a gyerekek. Elég anyagias nő volt, de ha van kereslet miért ne tehetné meg? Ráadásul tényleg nagyon jó volt, heti 3 órában már mindenkinek volt nyelvvizsgája tizedikben a csoportunkból.


Azt ne hagyd, hogy átverjenek és a semmire fizess. Szoktam látni kávézokban ilyen korrepetálásokat, ahol a diák oldja a nyelvvizsga/érettségi feladatokat, a tanár meg ül felette és nézi. Ennek semmi értelme nincs, olyan tanárhoz menj, aki a feladatokat otthonra adja ki, az óra pedig azok átbeszéléséből, magyarázásból, angol társalgásból áll.

2019. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!