Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbeli beszédet hogyan...

Angol szóbeli beszédet hogyan fejlesztitek?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok már, nem járok iskolába, a munkámhoz kellene több magabiztosság szóban. Felsőfokúm van, könyvek olvasása, filmek felirat nélkül nem jelentenek problémát. De a beszéd más, mert az elmúlt 6 évben nem kellett a munkámhoz, most viszont igen, és gyorsan vissza kellene tornáznom magam egy jó szintre.


Próbálkoztam italki-n, meg ilyen nyelvtanulós oldalakon, mivel csak este érek rá, de kicsit olyan érzés, mint egy társkeresőn, hogy írsz 20 embernek és választ se kapsz, vagy ha igen, akkor azt, hogy nem.


Milyen megoldások vannak arra, ha egyedül vagyok, de gyakorolnom kellene? Ti hogy csináljátok?



2019. okt. 19. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Autológia.
2019. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!