Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt érettségi utáni jegyzőkö...

Törpilla200107 kérdése:

Emelt érettségi utáni jegyzőkönyvezés esetén milyen elbírálás várható, illetve a döntés mikor derül ki?

Figyelt kérdés

Angol emelt éreytségin a magnó recsegett és halk volt.Ezt a vizsga után 2 órán belül jegyzőkönyveztettem.Azonban nem tudom,hogy most pontosan mi lesz.Az oktatási hivatal nem számítja bele a hallgatós feladatot a pontjaimba,vagy igen,de max pontszámot adnak rá,vagy nem lesz belőle semmi?

Nagyon elkeseredett vagyok,mivel rajtam kívül álló körülmény miatt sikerült elrontani az érettségimet...



2019. okt. 19. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatalnak ehhez nem lesz köze, hacsak nem recseg a magnó az egész országban. Amikorra kitűzték a megtekintés dátumát, akkor fogod megtudni, hogy mi lett, és onnantól egy napig fellebbezést adhatsz be, amit a vizsgabizottság nyitóértekezletén bírálnak el (ennek a dátuma benne van a behívóleveledben).
2019. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 19. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lett volna, ha a többiek is jegyzőkönyvet vetettek volna fel. Egyetlen panasznak szerintem nem fog helyt adni a bizottság. De nem igazán van ilyen esetre megoldás, az biztos, hogy nem adnak rá maximumpontot, és azt nem tudom, hogy technikailag egyáltalán lehetséges-e felmentésen kívül, hogy ne értékeljék a listeninget.
2019. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!