Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Svéd nyelv elsajátítása...

Svéd nyelv elsajátítása (itthoni tanf. ) fél év alatt intenzíven napi 6 órában sikeres tud lenni?

Figyelt kérdés
Felsőfokú nyelvvizsgára, ill. ha meg van, kiköltözés után könnyű lesz kint, vagy kimegyek és azt tapasztalom, h Jesszus, van egy felsőfok. nyelvvizsgám, de nagyon nehezen boldogulok...
2019. okt. 22. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak toled fugg, de az intenziv nyelvtanulas nagyon jo, a napi 6 oras. En ilyenen vettem reszt, igaz Finnorszagban es most ugyanott svedul tanulok. Szerintem 0-rol felsofok biztos nem lesz meg fel ev alatt, de kozepfokig eljuthatsz. Ha gondolod nekem irhatsz privatot is, mint emlitettem en is nagyon tanulom a svedet, igaz en nem koltozes miatt. De ha megtanulod, akar ide is koltozhetsz, mivel 2. hivatalos nyelv. Sok sikert kivanok a nyelvtanulashoz!
2019. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ezek még csak tervek, lehetőségek.

úgy nézne ki a dolog, h fél év alatt menne ez az intenzív tanfolyam amit írtam, majd menni kell felsőfokra, és utána egyből munkába állás (már adott lenne a munka)...

ezért kérdeztem, h ez nagyon meredek lenne e így?

félév nyelvtanulás után menne-e a munka, vagy kudarc...

elég necces azért így.

2019. okt. 23. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg: Mi lenne a munka? Ha nagyon beszedkozpontu, akkor eleg meredek pl. orvos, ha pl. bolti elado, akkor szerintem menne, amennyiben meg otthon is tanulsz. Mi lenne a munkad?
2019. okt. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!