Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az angolul, hogy...

Mit jelent az angolul, hogy “skrrrtt? ”

Figyelt kérdés

#angol #szó #skrrrt
2019. okt. 23. 18:37
 1/5 anonim válasza:
Semmit, csak a rapperek használják, hangutánzás.
2019. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom, biztos jó az első válaszoló válasza, én csak beírom, hogy nekem milyen szavak jutottak róla eszembe; de egyébként nekem gőzöm sincs, úgyhogy én elfogadom pl az első válaszoló válaszát, de azért mégiscsak szerettem volna ideírni azokat, amik eszembe jutottak nekem. Pl akár lehet egy furcsa, hangsúlyos suttogás is, hogy ne mondd el senkinek, mer szikrettttttt..... :)

secret, security, skirt

Amúgy szal akkor nemtom mennyi köze van ehehz, de ha full tutkóra van mondva az első válasz, akkor valszeg ezeknek a szavaknak amiket most ideírtam, nincs közük hozzá.

:)

2019. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És minek a hangját hivatott utánozni ez a... különös kis szócska? :D
2019. okt. 23. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
" “Skrrt” (skrt, skrrtt) is an onomatopoeia for the sound of a car drifting or wheels screeching. It is pronounced like “skirt,” usually with a high-pitched tone. It is a slang term often used in rap songs, sometimes indicating to get away from something or someone. "
2019. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Talán skirt (szoknya).
2020. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!