Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvizsga bizonyítvány...

Nyelvizsga bizonyítvány személyes átvételénél kérnek személyi igazolványt?

Figyelt kérdés
Pénteken elhagytam az irataimat, és úgy terveztem hogy hétfőn délelőtt veszem át bizit a suliban ahol levizsgáztam.

2019. okt. 27. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kérni fognak...


Ha megoldható, akkor menjen veled anyukád, és vigyétek a születési anyakönyvi kivonatodat (természetesen anukádnak szüksége lesz személyire), így tudja igazolni, hogy tényleg te vagy az.


Ha nem, akkor sajnos addig kell várnod az átvétellel, amíg az új személyid meg nem érkezik. Addig természetesen megőrzik.

2019. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
48%
Ideiglenes személyit adnak amíg nincs új, ott helyben ad addig ideigleneset. Csak el kéne kezdeni intézkedni. Személyi nélkül igen csak meg vagy lôve.
2019. okt. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!