Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan youtube csatornát...

Tudtok olyan youtube csatornát, ahol angolul lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Szóval magyarul elmondanak egy mondatott például utána meg angolul,és aktív csatorna.Vagy egy oldal is jó lenne,ha le van írva magyarul a mondatok jelentése és hanganyag is van az angol mondathoz(a kiejtés miatt)

2019. nov. 2. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy youtubeon néztem már több videót,de mást volt a jelentése magyarul,mint angolul a mondatnak,Oldalak között meg nem találtam olyat,ahol ha mondjuk rákattintasz az angol mondatra,akkor egy hang felolvassa a mondatot,hogy tudjam hogyan kell ejteni vagy pedig nem volt magyar mondat alatta,hogy mit is jelent
2019. nov. 2. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Könnyen Gyorsan Angolul
2019. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok értelme van csak mondatokat bemagolni. Ha a szavak kiejtését szeretnéd tudni, akkor a [link] oldalt használd.

Szavakat, kifejezéseket meg az anki vagy quizlet appal tudsz könnyen tanulni.


Kell egy (vagy több) könyv is a nyelvtanhoz, gyakorláshoz. Martoni Tamás Szamárpad sorozatát és az Oxford angol nyelvtan könyvet érdemes beszerezned, ezek egyedül is jól használhatók.


A hallás utáni szövegértést meg a hangoskönyvek, podcastek, angol nyelvű adások, filmek, sorozatok segíthetik. Követhetsz vloggereket is a téged érdeklő témákban.


Az italki.com-on tudsz anyanyelviektől órát venni. Ha pedig ingyen gyakorolnál, akkor például az interpals.net-en kereshetsz külföldieket.

2019. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!