Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt tanulni otthon, egyedül?

Angolt tanulni otthon, egyedül?

Figyelt kérdés

Tudtok jo oldalakat ahonnan angolul tanulhatnék nap mint nap és nagyon jó?

Az sem baj ha fizetős csak tényleg jó legyen



2019. nov. 15. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szinten állsz? Mi a cél? Nyelvvizsga? Vagy hogy tudd használni a hétköznapokban?
2019. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
online játékokat játssz, ismerkedj emberekkel, beszélgess velük. én így tanultam meg, ma már Angliában élek az angol barátommal
2019. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jelenleg erettsegire tanulok de a cel a nyelvvizsga
2019. nov. 15. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
#2, mondjál pár érdekesebb szót és nyelvhasználati dolgot online játékokból. Azt én megértem, hogy ez az angol barátoddal való társalgáshoz elég (more stew? salt? tv? 'night!), de egy magyar, elvileg érettségizett ember műveltségi szintjét ez a módszer hogy éri el?
2019. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 ah semmi kulonos, csak anyanyelvi szinten tanultam meg kommunikalni, mielott egy masodpercet is toltottem volna Angliaban. de igazad van, ez semmiseg, ezt erettsegi felkeszitokbol is meg lehet tanulni
2019. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valoban mukodhet mert nagyreszt en is onnan tudok angolul amennyire tudok, de inkabb azert komolyabb dolgokhoz folyamodnek :)
2019. nov. 15. 16:33
 7/8 A kérdező kommentje:
a valasztott targyam az emeltre az angol. es nyelvvizsgazni is szeretnek,l. amit erettsegin tanitanak sajnos a nyelvvizsgahoz korantsem eleg. igy tanulgatnek itthon de nem tudom melyik oldal lenne a legprofibb. mint mondtam fizetnek is erte.( bocs az ekezetek miatt de a lustasag nagyur)
2019. nov. 15. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj fizetni érte, attól, hogy valami fizetős, még messze nem jobb. És ne filózz rajta, hogy hol kezdd, hanem repülj rá pl. a youtube-ra és hajrá.
2019. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!