Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Effortless English segítség?

Effortless English segítség?

Figyelt kérdés

Ugye A.J. Hoge azt javasolja, hogy egy leckét legalább 1 hétig hallgassuk, 2 órán keresztül - az összesen 14 óra hallgatás egy héten.


Viszont mivel nekem van időm, és munka közben is tudom hallgatni, ezért 4 napra gondoltam nagyjából, hogy annyi időt adok 1 leckére. Nagyjából 20 óra hallgatás összejön 4 nap alatt.


Szerintetek így jó lesz? Vagy mindenképpen 7 napig hallgassam a leckéket?


Köszönöm.


2019. nov. 18. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy is jó lesz, de ezt igazából A.J. maga tudná megmondani.


Én azt tenném a helyedben, hogy hallgatnám az eredeti terv szerint és a fennmaradó időben pedig mást. Valami podcast-et, van sok. Sőt A.J.-nek is van gyakran frissülő, egyenként kb. bő órás podcastjai különböző témában, Google store-ban letölthető az app.

2019. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!