Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A General IELTS mennyivel...

A General IELTS mennyivel könnyebb mint az Academic?

Figyelt kérdés

Korábban továbbtanuláshoz megcsináltam az Academic-et, most viszont kivándorláshoz kell a General.


Ha a korábbin Band 7.0-t értem el, General-on reális 8.0-t?

Mennyivel könnyebb a General?

(Persze ettől függetlenül szépen oldogatnék meg feladatsorokat stb.)



2019. nov. 23. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Generalt csináltam, és most Academicre készülök. A writingnál csak az első feladat különbözik, elemzés helyett csak egy egyszerűbb levelet kell írni, nekem pl. egy ajánlólevelet egy ismerősömnek. A reading különbözik még, a generalnal eléggé általános, hétköznapi szövegek vannak, az első 3 nagyon könnyű szöveg volt, a 4. viszont nagyon hosszú és számomra unalmas. A pontozása viszont eltér, azt hiszem a generalnal ugyanannyi helyes válaszért alacsonyabb besorolás jár. Ettől függetlenül egy kis plusz rákészüléssel reális.
2019. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!