Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon buta vagyok angolból,...

Nagyon buta vagyok angolból, hogy készüljek fel a B2-es nyelvvizsgàra?

Figyelt kérdés

Röviden: Tanultam angolt, de mivel mindig olyan tanárt kaptunk aki órán inkább magyar filmet nézetett velünk, így nem nagyon érdekelt eddig a pontig az angol, amit nagyon bánok! Van belőle érettségim, de az épphogy kettes lett. Most mindenképpen kéne belőle nyelvvizsga kb 1 éven belül. Magàntanàrra sajnos nincs pénzem, az idő pedig szalad, a szak ahova készülök oda csak 25 éves koromig jelentkezhetek, szóval bele kell húznom.

Internetről honnan érdemes tanulni? Milyen fajta nyelvvizsgàt ajánlotok? Ha naponta foglalkozom az angollal egy órát(valamikor többet)akkor van esèlyem megcsinálni egy éven belül a nyelvvizsgàt?

Csak értelmes válaszokat kérnèk!


2019. dec. 3. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Neked bevállt a kreatív angol?
2019. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

igen bevalt, es azert hagytam abba a felenel, mert mar magamtol eszrevettem hogy a tobbi fejezet hemzseg a hibatol.

a szines tankonyveket mint pl enterprise kifejezetten ruhellem.

2019. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!