Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gyenge angol tudásom fejleszte...

Gyenge angol tudásom fejleszteném a lehető legjobban. Vmi tippek rá? (Több infó lent)

Figyelt kérdés

Angol tudásom szeretném fejleszteni ami jelenleg kb annyiból áll hogy elmondom ki vagyok, és család. Ezt majdnem hogy angol tudásnak sem lehet nevezni 😥. A nyelvet 1 majdnem 1.5 éve tanulom és nem igazán megy 😥. A csoporttársaim nagyon elhúztak mellettem, és kicsit égő is hogy ha a tanár feltesz egy kérdést és nem tudok rá válaszolni 😭. A filmnézést ajánlották de az nekem nem igazán megy mert vagy csak a feliratot nézem vagy csak a filmet és akkor nem értem. A nyelvre szükségem lenne mert olyan irányba tervezek menni. A nyelvtanárt (anyagi okokból) nem tudjuk megengedni. Valaki esetleg tudna segiteni mit tudnék csinálni?

Válaszokat előre köszönöm!



2020. jan. 2. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
2020. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vannak olyan könyvek aminek egyik oldala idegen nyelv (itt angol) a másik pedig magyar. Még találhatóak programok amik nagyon jók tanulásra. Számítógépre vagy telefonra is vannak, amit ajánlani tudok az a Rosetta Stone (szerintem ez a legjobb a kezdőknek.Meg még a duolingo-t dicsérik. De ha ezek nem tetszenek bátran tölthetsz le más appokat is.
2020. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket!
2020. jan. 2. 17:50
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezekkel az applikációkkal mennyire jól lehet megtanulni angolul?
2020. jan. 2. 17:52
 5/8 anonim válasza:
28%
Hát mondanám hogy a magántanár a legjobb, de mivel az nem lehet akkor úgy mondva nem biztos hogy egy kezdőnek ez ajánlott, De inkább a Rosetta Stone t használd. Csak egy jó tanács
2020. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
mitol huztak el a tobbiek? mi az, amit ok csinaltak, te meg nem? sokat hianyoztal az orakrol? nem irtal rendszeresen hazit? mas? erre probalj rajonni es behozni a lemarafasodat
2020. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Youtube:


Könnyen gyorsan angolul keress rá. Ingyenes.

2020. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2020. jan. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!