Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet Japán levelezőtársa...

Hogy lehet Japán levelezőtársat keresni? Penpalworld kihúzva!

Figyelt kérdés

Probáltam a 13 éves gyerekemnek japán levelőtársat keresni, konkrétan más japán szülők is ott kerestek "Penpalworld"-on a sajat gyerüknek a penpalt, amikor írtam nekik és megosztottam egy gyerekem erre a célra készült új emailjével őket, már nem válaszoltak. Kértem az ő gyerekükre is emailt. Ők is és én is leirtam, hogy a sajét gyerekem miatt vagyok itt.


Mit rontottam el?



2020. jan. 5. 00:11
 1/8 anonim válasza:
96%

Írni tudni luxus manapság? Na mindegy. Angol vagy japán nyelven akarod hogy levelezzenek a gyerekek?

És miért pont japán?

2020. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Most melyik a kérdés? A címben lévő vagy a leírás végén lévő?



Mindent nem lehet.😧

2020. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Interpals?
2020. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még várjatok egy évet, 14 éves kortól lehet regisztrálni a Fosbukra, majd ő ott megkeríti magának.
2020. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A japan szulok azert keresnek levelezotarsat, hogy gyakoroltassak a gyerekkel az angolt. Ha talalnak angol anyanyelvu levelezotarsat, akkor nem fognak egy magyarral leallni. Van eleg animerajongo amerikai akik lecsapnak a nehany japan regisztralora. Ha japanul leveleznenek, ugyanez a helyzet. A japan gyereknek semmi haszna nincs belole (legalabbis a szulok szemszogebol), hogy japanul irogat, ezert a szulei ugy vannak vele, hogy ha van erre ideje, akkor tanuljon inkabb.
2020. jan. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5-ös : nagyon tömören és lényegretörően/logikusan összefoglaltad! Köszönöm!

Töröltem is a paypal accountomat.

Megrendeltem egy nagyon jó japán nyelvkönyvet a lányomnak (egy magyar és egy japán fickó készitette) 2 cd-nyi hanganyaggal.

2020. jan. 6. 08:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem levelezotars, de megprobalhatjatok ezt az oldalt:

[link]

Itt beallitod a nyelvet, amit tanulsz, majd tetszoleges szovegeket, mondatokat irhatsz be az adott nyelven. Anyanyelvu felhasznalok pedig kijavitjak neked. Te is javithatod magyarul tanulo felhasznalok szovegeit, de nem muszaj. A jo dolog ezen az oldalon, hogy ide is sok japan regisztral angoltanulas celjabol, es mind lekotelezve erzi magat, hogy angol anyanyelvuek kijavitottak a szovegeit. Ezert sokan szeretnenek masoknak javitani, de japanul tanulo sokkal kevesebb van, igy ha talalnak egy javitando japan szoveget, rogton lecsapnak ra. Tuti nem marad kijavitatlanul. A kommentekben otleteket is adnak mit hogy lehet szebben kifejezni, megmagyarazzak mi a hiba stb. Sot, engem meghivtak valami rendszeresen tartott szabad chat beszelgetesre is amit nyelvtanuloknak tartanak megbeszelt idopontban. Nem vettem reszt, ugyhogy nem tudom, az milyen.

Csak arra figyelj, hogy regisztraciokor rogton ker valami rovid bemutatkozas felet az adott nyelven, ami egyben az elso kijavitando szoveged is lesz. Ugyhogy jobb elokesziteni par mondatot erre, ne ott kelljen hirtelen kiizzadni. Teljesen egyszeru mondatokat is lehet, latin betukkel is oke. Abszolut kezdok szoktak a beirt szoveghez angolul hozzairni magyarazatokat is, hogy mit szerettek volna irni, szoval ilyet is lehet.

Az itt rendszeresen javitgato japanok olyanok, akik elvezik, hogy tanitgathatnak, szoval kozuluk akar talalhat valos levelezotarsat is. Az oldalon belul van messenger funkcio, amivel levelezhetnek akar, kulso email cim hasznalata nelkul is.

2020. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es köszönöm, ki fogja próbálni.
2020. jan. 6. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!