Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dsd I vizsgára milyen témákat...

Dsd I vizsgára milyen témákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Tavaly csináltam Pilotprüfungot, így a munkavállalás külföldön kilőve.

Egyszerűen semmi más nem jut eszembe, a csoportomban mindenkinek van témája csak nekem sincs és holnap le kell adnom, hogy miből akarom csinálni a prezentációt.

Valakinek valami ötlete?

Fontos, hogy legyen benne német vonatkozás.



2020. jan. 6. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet ugyanaz a témád, mint a Pilotprüfungon? Én nagyon régen csináltam a DSD I-et, de nálunk a többség ezért jelentkezett Pilotprüfungra, hogy egy évvel korábban már meglegyen az előadása, és a vizsga idejére pedig csak kibővítették.


Viszont gondolom már leadtál valamit, végül mi mellett döntöttél? Átérzem ezt az ihlettelenséget, de sajnos úgy, hogy nem ismerlek, és semmi érdeklődési kört sem írtál, nem igazán tudok segíteni, max nézz utána német aktuálpolitikai témáknak vagy konfliktusoknak.

2020. jan. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem adtam le.

És nem lehet ugyan az sajnos. :)

Politizálni pedig nem szabad

2020. jan. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!