Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo B2 angol komplex vizsgán...

Origo B2 angol komplex vizsgán ha az írásbeli 60%, a szóbeli 40% -ra sikerül, akkor át tudom tenni a 20%-ot a szóbelire és megadják azt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor az írásbelid sikerült és kész. Nem mozgathatod a százalékokat ide-oda.
2020. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert ha 80% az írásbeli és 40% a szóbeli, akkor komplex vizsga sikeres az egész. Most akkor ezen az elven gondoltam, hogy ha 60% az írásbeli, akkor elveszítem úgymond azt, de szóbelire átrakhatom?
2020. jan. 9. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz "áttenni" semmilyen százalékot. Minden egyes feladatnak külön-külön minimum 40%-osnak kell lennie. Az írásbeli és a szóbeli átlagának kell minimum 60%-osnak lennie,így ezzel a 60-40%-os eredménnyel csak az írásbelid lenne meg.
2020. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a francért rakhatnád át istenem... két különböző készséget kell teljesítened... ha nem azt akarnák hogy mind a kettőből legyen meg a minimum tudásod/képességed hogy tudj írni és beszélni... akkor nem lenne két külön része... gondolkozz már
2020. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát ez csak akkor működik, ha megvan a 60%-os átlag?
2020. jan. 10. 06:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2020. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok, akkor tiszta sor, köszi
2020. jan. 10. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!