Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgára lehet...

Melyik nyelvvizsgára lehet legkönnyebben felkészülni?

Figyelt kérdés
Sűrgősen szükségem lenne angol B2-es nyelvvizsgára. Jelenleg kb. halvány B1 szinten vagyok, a nyelvtan elég jól megy, viszont a beszédkészségem nagyon gyenge, és muszáj letennem 3 hónap alatt a nyelvvizsgát, ezért tanácsot szeretnék kérni olyanoktól, akik képben vannak a különböző nyelvvizsgákkal kapcsolatban, hogy melyikre lehet gyenge nyelvtudással is sikeresen felkészülni?

2020. jan. 12. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
BME-t egy csomó olyan osztálytársam megcsinálta anno akik B1 szinten sem voltak..
2020. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
BME nagyon jó és a TELC is. ECL közelébe se menj!
2020. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Origón beszédkeszségen jóindulatúan pontoznak és a vizsga menete is vizsgazóbarát. (Személyesen téged erintő dolgokról is kérdeznek. A húzott témánál is hagynak valamennyire,hogy irányítsd a téma kifejtését neked tetsző irányba)
2020. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Origó, BME, ITolc - jelentkezz be mindegyikre.
2020. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hidd el a Pannon nyelvvizsga a legkönnyebb az összes közül!!! Nézz rá! :)
2020. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont elég kevés időpont van. Ha sürgősen kell,nem biztos,hogy szoba jön.(Én többek közt ezért mentem máshova)
2020. jan. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Gondoljátok, hogy B1-es tudással a szóbelin is van remény? :)
2020. jan. 26. 04:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Origón talán,ha ez egy erős B1 és a többi készséged jobb,mert akkor tudsz kompenzálni. Téged érintő kérdésékből mindenképp készülj,mert a beszélgetés kezdete általános jellegű. (Engem pl.egesz hosszan kezdezgettek a munkámról,családomról)
2020. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!