Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet a leghatékonyabba...

Hogyan lehet a leghatékonyabban tanulni otthon, saját szorgalomból?

Figyelt kérdés
Én németet tanultam, de szerintem az angol nyelv ismeretével sokkal többre megyek. Az a helyzet, hogy nincs pénzem tanfolyamokra járni meg időm sincs nagyon ezért szívesen tanulok otthon. Csak nem tudom, hogyan álljak neki. Teljesen az alapoktól kellene kezdeni mert ugyan van már jó pár szó amit tudok meg meg is értek mondatokat, de nyelvtanilag szinte semmit nem tudok. Kérlek titeket adjatok tippeket!
2010. júl. 22. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nyelvtanhoz Dohár Péter - Kis angol nyelvtan c. könyvet ajánlom. Nem túl vastag és drága, úgyhogy szerintem kezdésnek érdemes megvenni, de azt hiszem le is lehet tölteni. Ha az azokban lévő példamondatokat megtanulod és esetleg te magad is írsz hasonlókat, az szerintem nagyon sokat segít!
2010. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mert én tudok neked ajánlani egy jó módszert, csak az nem minden megyében van!
2010. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert a módszerek változhatnak a korral együtt!
2010. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és Veszprém megyében lakom Veszprémtől nem messze
2010. júl. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!