Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthon, ha van sok időm...

Otthon, ha van sok időm feltudok készülni egy eszperántó B2-re?

Figyelt kérdés

A mostani sulimban csak angolt tanulok.De mivel idén már leérettségizek előrehozottan, jövőre szeretnék sulit váltani.Egy szakközépbe, hogy legyen majd több továbbtanulási lehetőségem.És mivel a kövi suliban amit kinéztem szintén csak angol van.(Abból rámegyek majd a C1-re ill az emelt érettségire).De kiszeretném használni, hogy a normális tantárgyakkal ellentétben amiből tök sötét vagyok, a nyelvérzékem elég jó.Tehát otthon nekiállnék magamtól eszperántót tanulni (mert van időm is, és mivel nyelvizsgázni és érettségizni is lehet belőle ahogy tudom)...Azért nem választok normális nyelvet, mert azért otthon elég húzós lenne szerintem jól megtanulni egyet...Tanfolyamra meg magántanárra sajna nincs pénzem...


Vélemények, javaslatok?


2011. szept. 27. 10:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és fontos érv, hogy vaterán találtam 500Ft-os villámáron a nyelvkönyvet amit mindenki ajánl a tanulásához:D
2011. szept. 27. 10:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Van szótárad is?
2016. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!