Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok hatékonyan...

Hogyan tudok hatékonyan németet tanulni?

Figyelt kérdés
Régóta tanulok németet, de eddig különösebben nem érdekelt. De most hogy pár hónapom van megtanulni németűl mert Németországba megyek 2 hétre, így gyorsan kéne hatékonyan tanulnom.

2020. febr. 6. 20:11
 1/3 timortin ***** válasza:

Egy többnyelvű (poliglott) fickó összeszedte a szerinte lejobb német cuccokat (free+fizetős), ebből tudsz magadnak mazsolázni.

[link]


Én ehhez a kreatív németet tudom még hozzátenni, ami talán a leghatékonyabb önállóan tanulható eszköz (de komoly idegrendszer és fegyelmezettség kell hozzá!). Gaál Ottó evvel a saját módszerével negyedévenként tett Origós középfokú vizsgálat (27 db!).

[link]

2020. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 timortin ***** válasza:

VizsgáKat, 27 darabot. Bocs az elütésért.

PS: Az első poliglott fickóval érdemes vigyázni, én csak az ingyenes blogposztjait ajánlom, fizetős saját csomagjainál én inkorrektséget tapasztaltam nála.

2020. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm!:)
2020. febr. 9. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!