Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van közületek, aki felmentette...

Van közületek, aki felmentette magát a diplomához szükséges nyelvvizsgá (k) alól? Hogyan történt ez?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Szobeli nyelvvizsgam sikerult elsore, irasbeli nem kb 20x voltam vizsgazni. Tobb felrt probaltam, origo, telc, bme es mindig botranyos lett. Hiaba voltam kulon tanarnal, nyelviskolaban csak rosszabb lett. Vegul elmentem diszgrafia vizsgalatra pestre, ott derult ki sulyos diszgrafiam van. Ami reszben anya hasaban lett terhessegi mergezestol lett, reszben az oviban atszoktattak egyik kezrol a masikra.

Videki altalanos suliban ilyesmit nem ismertek, igy kb elkonyveltek lusta csunyan iro rossz gyereknek. Pedig ez betegseg miatt volt.

2 diplomas ember lettem jo munkahellyel. De sosem tudom megbocsatani, hogy ennyire rossz tanaraim voltak. Nagyon sok penz volt az, a rengeteg vizsga es az a stressz.

2020. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kaptal ott valamilyen felmentest a nyelvvizsga alol?
2020. febr. 17. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt egy 2.5 oras vizsgalat rengeteg feladattal. Kb 4-5 het mire postan megjott az eredmeny es a felmentes irasbeli nyelvvizsga alol.

De ha csak egy mentesitest akarsz es nem vagy valoban jogosult a felmentesre kiderul.

Tobb orvos, pszichologus is lesz majd.

2020. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem diszgrafia, diszkalkulia van. Azt olvastam, arra is megadhato a felmentes
2020. febr. 17. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Diszkalkuliára nem hiszem, hogy megadják. Nyelvvizsgán nem kell számolni.
2020. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!