Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angol szóbeli témakörök?

Emelt angol szóbeli témakörök?

Figyelt kérdés

Tudom, tételeket nem adnak meg, de többen mondták, hogy témakörök azért fent vannak az interneten, de én sehol nem találok erről semmit. Valaki tudja, hogy hol tudnám megnézni ezeket a 2020as tavaszi érettségire emelt szintű angolhoz?

Valamint aki mér korábban megcsinálta, leírná a tapasztalatait a szóbeliről? előre is köszi :)



2020. febr. 22. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


6. oldalon kezdődnek a témakörök. :)

2020. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően nem vészes. Húzol egy számot, az alapján odaadják a témákat amiről majd beszélned kell, adnak gondolkodási időt aztán csak mondd ami az eszedbe jut de azért ne ugrándozz ide-oda. Pórbálj határozottnak tűnni, mosolyogj, ha inni szeretnél pár kortyot kérdezd meg őket és igyál egy kicsit hátha az segít lenyugodni egy kicsit. Fognak ők is kérdezni, esetleg beleszólni, rávezetnek arra amit hallani szeretnének ha esetleg elmennél más irányba. Seperc alatt vége lesz észre sem fogod venni. Ha olyan témát kaptál amiről fogalmad sincs kérj segítséget és ne csendben ülj, esetleg hogy mondjanak pár támpontot. Vannak már szuper témakifejtős könyvek amik segíthetnek, azokat nagyon ajánlom. Legyél képben mai témákkal is, mert gyakran van, hogy pl az elmúlt időszakban feljött dolgokról kell beszélni ami a nagyvilágban történt/történik.
2020. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!