Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudom megjelölni...

Hogyan tudom megjelölni Euroexamen hogy kivel szeretnék szóbelizni az online jelentkezésnél?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A jelentkezési lapon van egy mező, ahol meg tudod adni:


"Szóbeli partner

Mivel a szóbeli vizsga párosával történik, Ön megadhatja egy vizsgázó társa nevét, akivel együtt kíván a szóbelin részt venni. Ezt a kérést kizárólag akkor tudjuk teljesíteni, ha kölcsönösen egymást jelölik párjuknak és jelentkezési lapjukat ugyanazon Vizsgahelyre nyújtják be. A regisztráció után érkezett

kívánságokat nem tudjuk figyelembe venni! A választott vizsgázó neve:"

2020. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, most látom, hogy az online-t kérdezed. Ott szerintem nem lehet, kiindulva abból, hogy a jelentkezési lapokat ugyanarra a vizsgahelyre kell benyújtania a 2 embernek.
2020. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha online jelentkezett valaki egyáltalán nincs rá lehetőség? :o azt hittem, külön kell írni nekik emailt esetleg, valahogy...
2020. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, szerintem megoldható... meglepne, ha ennyi rugalmasság nem lenne.
2020. febr. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!