Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Euroexam nyelvvizsgánál ha...

A Euroexam nyelvvizsgánál ha az egyik vizsgarész 60% alatt van, de az átlag meg fölötte, akkor minősülhet sikeresnek a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Ha pl. a speaking csak 50%, de a többi vizsgarész felhúzza az átlagot?


Vagy ha két vizsgarész van 60% alatt, de a többi még úgyis felhúzza?


Vagy pedig vizsgarészenként külön-külön kell meglennie a 60%-oknak?



2020. márc. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a speaking 50% lett, de a robbi 80-90 körül, úgy hogy megadták a B2-t.


Nem tudom, hogy pontosan miért (3/4 sikerült, vagy az összátlagot nézték...)

2020. márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha a 4 reszkeszseg mindegyikén eléred a 40%ot es összesítve a 60%-ot,akkor sikeres.

2020. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* még annyi kiegeszítésnek,hogy a pontszámokat is érdemes megnézni, mert nem minden nyelvvizsgahelyen ér egyenlő pontszámot a 4 készség. Van,ahol pl. a speaking több pont, mint a listening. Igy több kell a kompenzáláshoz is. Nem tudom,hogy van ez az euroexamnal
2020. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már értem:)
2020. márc. 6. 22:24
 5/5 anonim válasza:
A weboldalon a vizsga eredmények értelmezése fül alatt megkapod a választ. Minden lehetséges eredmény le van írva példákkal.
2020. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!