Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit olvassak angolul, amivel...

Mit olvassak angolul, amivel fejleszteni tudom a tudásomat?

Figyelt kérdés

B2-es nyelvvizsgára készülök szóval közép-középhaladó szintű kéne. Nem irodalomra gondolok hanem weboldalakra és cikkekre.


Ti mit olvastok?


Leginkább az informatika érdekel de jöhet bármi..



2020. márc. 3. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is b2re készülök, te milyenre?

Egyébként én hireket szoktam olvasni, mindenféle témában, ami megfog. Nekem is az olvasásértéssel van a legnagyobb bajom, de ez javítja. Illetve van egy olyan applikacio hogy : "news in levels" és abban van 1,2,3 "szint", elég rövidek de az a jó hogy ha kevés időm van is el tudok olvasni egyet egyet, ez is lényegében "hirek" de csak napi kb. 1 jön ki. És meg is lehet hallgatni

2020. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem a beszéddel van bajom, egyszerűen nem jutnak eszembe a szavak. Mondjuk ez nem csak az angol hibája, hanem, hogy 4-nél több könyvet még magyarul sem olvastam 18 évesen ezért gyenge a szókincsem. Persze nem vagyok rá büszke, de hát mit lehet tenni.


Köszi a választ egyébként.

2020. márc. 3. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy B2 LanguageCert
2020. márc. 3. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:

A könyvessél én is így vagyok :P

Beszédfejlesztést csak úgy gyakorolhatsz, ha beszélsz valakivel angolul. :)

Ha gondolod én is segíthetek, így együtt tudnánk gyakorolni.

2020. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!