Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol B2-n laboron...

Origo angol B2-n laboron kinek mi lett a válasza? A most márciusi vizsgán. Az elsőnél a vonaton utazók, a másiknál a vizsgázók.

Figyelt kérdés
Origo labor márciusi vizsga

2020. márc. 6. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az hogy mennyit evett azt nem értettem, 4 féle ételt írtam... a többit nagyjából tudtam de már nem emlékszem xdd a vizsgázók 11kor szombaton taliznak, kémiából megbukott, ha nappal tanulna nem kéne éjszaka, pszichológia a téma, péntekig kell beadni 5 oldalas
2020. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És a pasi mivel foglalkozott és mit csinált a vonaton. Nekem az kicsit furi volt, mert azt értettem, hogy éppen tanult, de nagyon jó angol tanárként dolgozott(?). A projektet abszolút nem értettem.
2020. márc. 6. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:
épp idegesen cigizett ha jól emlékszem xdd angol tanár volt igen, és talán most üzletembereket tanított
2020. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Engem is érdekelne.Én is ma vizsgáztam és nekem is ezek voltak a témák
2020. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A csaj az étkező kocsiban utazott, hazafelé egy express vonaton. Az, hogy mennyit evett... Én azt írtam, hogy sokat, de igazából a szövegből nem értettem pontosan, csak a sokféle kaját, amit felsoroltak. Ideges volt és rossz volt a hangulata, mert ismét munkát kellett találnia. A másik kettőt azért nem fogadta el mert kevés volt a fizetés, a többiben nem vagyok biztos, én azt írtam, hogy mert tökéletesen kellett volna tudnia spanyolul és franciául. A fickó talán éppen tanult a nagy Cambridge a könyvből(?), azért állt fel mert megéhezett. Az, hogy a csajjal hogy elegyedett szóba, nálam kérdéses, de a fickónak az volt az érzése, hogy elötte már találkoztak.


A második szöveg nekem nem ment annyira, csak egy, hogy péntekre kellett leadni 5 oldalas anyagot, és szombaton találkozik a sráccal.

2020. márc. 7. 15:28
 6/12 anonim ***** válasza:

azért állt fel mert hangosan horkolt az öregember... xdd

a másiknál 5 oldalas pszichológia beadandója volt péntekig, szombat 11kor taliznak, kémiából megbukott és ha nappal tanulna aludhatna éjjel

2020. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerint pont az volt, hogy nem evett sokat mert nem ízlett neki a kaja. Nem?
2020. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én annyit írtam hogy 4 féle kaját evett
2020. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én azt írtam hogy azért állt fel mert horkolt az öregember, keveset evett, egy étkező vagonban utazott és Bristolba ment, a férfi cigizett és a vonat másik részén ült.A nő aggódott és rossz kedve volt mert félt hogy nem fog olyan jó munkát kapni mint az előző és azért nem fogadta el a munkát mert kevés volt a fizetés.Szerintem a férfi Cambridgeben dolgozott egy iskolában ahol üzletembereket és mérnököket tanítottak és az volt a problémája hogy nehéz volt jó tanárokat találni.A másik feladatban megbukott kémiából, nem kéne este tanulnia ha folyamatosan tanulna és nem hagyna mindent az utolsó pillanatra,pszichológia a téma,Péntekre kell és 5 oldalas és szombaton 11kor találkoznak.A többiben nem voltam biztos
2020. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bristolból tartott hazafelé... a többivel asszem egyetértek
2020. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!