Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tételben válaszona...

Valaki tételben válaszona ezekre a kérdésekre? (német- Sport téma)

Figyelt kérdés

1. Gruppieren Sie die Sportarten! (Sommer-, Wintersportarten, gefährliche, ungefährliche Sportarten, Mannschaftssport, Einzelsport, Ballsport, Hallensport, Freiluftsport, Kampfsport)


2. In welchen Sportarten ist Ungarn besonders erfolgreich? Kennen Sie berühmte ungarische Sportler? Kennen Sie Sportidole in Ungarn? Wie finden Sie das Leben der Spitzensportler?


3. Wie finden Sie die Idee, dass man in Ungarn Olympische Spiele veranstaltet?


4. Interessieren Sie sich für Fußball? Was ist Ihre Meinung über Frauenfußball? Haben Sie einen Lieblingsfußballspieler? Warum gerade ihn? Wie benehmen sich die Fußballfans? Was meinen Sie über die ungarische Nationalmannschaft?


5. Welche Sportsendungen sehen Sie sich gern an?

Welche Sportanlagen gibt es in ihrem Wohnort?


6. Finden Sie den Extremsport interessant? Viele Manager treiben Extremsport. Warum? Was sind die Vorteile und Nachteile der Extremsportarten?



Bármilyen válasznak örülök!



2020. márc. 18. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Persze, meg majd helyetted dolgozunk nem? Egész nap otthon mereszted a sgged, mi meg dolgozzunk helyetted? Tanulj!
2020. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajta, hogy erre bármit is reagáljak, de úgy érzem akkor is felesleges lenne. Ha ennyi év alatt nem sikerült megtanulnod, hogy hogyan fejezd ki magad szépen és legalább egy annyit írni, hogy "Nem, mert ha mások segítségét kéred, akkor sose tanulsz semmi!", akkor még meg is köszöntem volna. Hál istennek nem vagyok az a típusú ember, aki ilyeneken fennakad és elkezd veszekedni, káromkodni. Remélem azért az otthon maradás nem fogja ennél is jobban serkenteni az agyi kapacitásodat és megpróbálsz egy kicsit kedvesebb lenni másokkal. Nem azt kértem, hogy csináld meg helyettem, hanem akinek kedve van az esetleg segíthetne. De mindek is írok én ide. A többség az csak mások leszólása miatt van itt, nem azért hogy segítsen. Ilyenek a magyarok... Kellemes otthon töltött időt mindenkinek!
2020. márc. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!