Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német ECL nyelvvizsgára - B1...

Német ECL nyelvvizsgára - B1 szint, alapfok - miből készültetek a társalgási témákra?

Figyelt kérdés

Ezekről van szó: [link] , nekem két könyvet ajánlottak, Horváthné Lovas Márta: Zwanzig weniger eins - Egy híján húsz és Péntek-Gárvány-Hammerstein: Szóbeli témakörök és szituációk a német középszintű érettségire

[link]

[link]

Ezekből eredményesen fel lehet készülni vagy vannak jobb források? Letölthető is érdekel.



2019. máj. 9. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon jó a Zwanzig weniger eins!!!!!! Én is abból készültem fel. Most lesz júliusba a nyelvizsgám. Viszont az is fontos, hogy legyen egy magantanarod aki szamonkeri rajtad az anyagot. Az enyém mindent gyakoroltat velem profi szinten csinalja tényleg. Hidd el egy jó magantanar minden pénzt megér!!
2019. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!