Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy vannak ezek a mondtaok...

K0rva kérdése:

Hogy vannak ezek a mondtaok olaszul?

Figyelt kérdés

Kifizetem a számlát.

Kifizeted a számlát.

Kifizeti a számlát.

Kifizetjük a számlát.

Kifizetitek a számlát.

Kifizetik a számlát.


Nemrég kezdtem el olaszul tanulni internetről de nem tudom hogyan lenne a leghatásosabban tanulni. Nyelviskolába most nem tudok elmenni a vírus miatt ha nincs vírus akkor meg a munkám nem engedi. Eddig minden nap kiírtam egy pár szót a szótárfüzetembe és olaszul néztem filmeket angol felirattal. Ha van bármilyen tanácsotok hogy mivel tehetném hatásosabbá a tanulást szívesen meghallgatom.


22/F



2020. márc. 29. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Pago il conto(ha pl. éttermi). Kereskedelmi-fattura, közüzemi-bolletta

Paghi

Paga

Paghiamo

Pagate

Pagano


Youtube-on rengeteg csatorna van, ahol kezdő leckéket is találsz. Duolingo is jó kezdőként.

2020. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ hasznos volt, elkezdtem a doulingon tanulni, jónak tűnik. Még egy kérdés:

Pago il conto con te - Kifizetem a számlád veled

con lui - kifizetem a számlát vele

con loro - kifizetem a számlát velük

Ez így helyes?

2020. márc. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!