Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2-es vagy C1-es franciával...

B2-es vagy C1-es franciával mennyire érteni a spanyolt?

Figyelt kérdés

Beszédben meg írásban.


Valamint aki pl egy erős B2-es szinten van franciából, annak mennyi idő kb feljutni iyen szintre spanyolra?



2020. ápr. 2. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Fordított helyzetről tudok nyilatkozni: olasz C1, spanyol B2 körüli tudással írásban nagyjából megértem a francia szövegeket, szóban viszont alig. Kanadában élek, tehát kicsit jelen van az életemben a francia is, de szóban többnyire csak szavakat, mondatrészeket tudok elkapni egy-egy szövegből. Tanulásban viszont jelentősen segít, lányom franciát tanul az iskolában, és bár nem spanyol, hanem olasz a másik anyanyelve, de nagyon könnyen tanulja. Nekem olasz után spanyol hihetetlenül könnyű volt, franciát elkezdtem, de sokkal nehezebbnek tűnt.
2020. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!