Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki jó angolból és...

Valaki aki jó angolból és unatkozik az segítene nekem egy kicsit?

Figyelt kérdés

Kaptunk kettő videót és arról kell véleményt alkotunk. 150 - 200 szavast.

Természetesen az összes videóról kell egy "esszét" írni.

Sajnos elég rossz vagyok angolból ezért egy szót sem érték a videókból. Ehhez szeretnék segítséget kérni, hogy valaki nem írna nekem egy ilyen véleményt angolul?


Itt található a két video:

1. [link]


2. [link]


Nagyon szépen köszönöm aki fárad vele és segít. Ezer hálám.



2020. ápr. 2. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megnézetnél velünk másfél órányi videóanyagot, majd 200 szavas esszét íratnál mindegyikből? Nice! You got some balls! nerve!


15000 forintért megcsinálom!

2020. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem. A két videóról kell egy esszét írni.

Nyilván nem várom el senkitől, hogy végig nézze. Úgy gondoltam, hogy csak nagy vonalakban leírni hogy miről beszélnek. Nem kell tökéletes ésszé. Bőven elég egy 2-es 3-as színvonal

2020. ápr. 3. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
a youtube videón klikkelj a fogaskerékre, a felugró menüben a feliratokra, keresd meg az automatikus fordítás menüpontot, klikk rá, ami előugrik, görgess le a magyarhoz, klikk rá. és lesz magyar feliratod.
2020. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig más csinálja meg helyetted, sosem leszel jobb :/

Próbálkozz meg vele kicsit. Szívesen javítok, vagy segítek ha elakadsz, de én pl nem szeretném megírni az egészet helyetted. Elvből...

2020. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!