Nyelvvizsga online?

Figyelt kérdés

Szisztok! Az ügyben érdeklődnék, hogy tudja-e valaki hogy a jelenleg kialakult kijárási korlátozás satöbbi miatt, van-e olyan weboldal ami kínál lehetőséget online nyelvvizsga letételre? Mármint konkrétan a vizsgára lennék kíváncsi nem felkészítőkre. Most, hogy ilyen sok szabadidőm lett volt időm rendesen felkészülni és szeretném megcsinálni mielőtt elvesztem a lelkesedést vagy elfelejtem amit megtanultam.

Előre is köszi a segítséget.



2020. ápr. 10. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2020. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek is? Anélkül is megkapod a diplomádat.
2020. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Munkához kell sajnos nem diplomához. Azért köszi.
2020. ápr. 10. 17:03
 4/8 MBbpg ***** válasza:
Alapesetben lenne lehetőség, pl iTolc vagy iXam, de most ők is csúsztattak az időpontjaikkal, szóval valszeg sajna nem tudsz menni :(
2020. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 holdacska88 ***** válasza:

Szia! Legfrissebb értesüléseim szerint az Euroexam tervez otthonról letehető, online nyelvvizsgát, weboldalukon érdemes csekkolni a fejleményeket.

Húgomnak a felvételihez kellene, neki nagyon sürgős most, ő náluk olvasta az infókat.


Remélem tudtam segíteni!

2020. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem. :)
2020. ápr. 17. 13:12
 7/8 Ambrus Klaudia válasza:
Szia! Az Euroexam FB oldalán láttam egy leirást az online vizsgákról. Mi kell hozzá?, Milyen az élő vizsgához képest stb. :)
2020. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovasasa01 ***** válasza:

Az ixam kozpontnal voltam mar ilyesmin, teljesen emberi volt, elsore meg is lett, elotte az itolccal probalkoztam de ok probalnak minel tobbszor meghuzni a vizsgakon hogy tobbet fizess, a szobelijuk meg nagyon gaz volt. A batyam meselte az ilyen nagyobb kozpontokrol hogy mogottuk kesz maffiahalozat volt, szoval szerintem eurozni se annyira tuti

[link]

2020. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!