Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen angol nyelvtanulási...

Beri9 kérdése:

Milyen angol nyelvtanulási módszert ajánlotok? Van egy nagyon alap tudásom, de kevésnek érzem.

Figyelt kérdés

Ha angolul beszélnek hozzám külföldön abból megértem nagyjából a félét de ha válaszolni kell akkor lefagyok.

Dolgozok,tehát valami munka melletti jó ötlet?



2020. ápr. 11. 11:33
 1/1 válasza:

Szerintem normális ha nem tudsz egyből reagálni/válaszolni. Én pl. amikor 6. osztályban voltam Lengyelországban majdnem anyanyelvi szinten beszéltem az angolt de mégis rossz volt az üzletekben, utcán stb. mert előtte még nem voltam olyan helyzetben, hogy angolul érdeklődjek vagy beszéljek egy olyan személlyel,aki nem beszél magyarul.

Ha tanulni szeretnél, (neked is) a Duolingot tudnám ajánlani mert az nem bonyolult. Azon kívül, ha esetleg nézel angol videókat és bekapcsolod mellé a feliratot segíthet (ha van magyar) vagy ha zenét hallgatsz akkor utána megnéznéd a magyarul a szövegét. Más most nem nagyon jut eszembe. Még annyi, hogy ha a Duolingo nem szimpatikus, meg lehet próbálni a Xeropant, arról sajnos nincs véleményem, azt nem próbáltam ki. Remélem tudtam segíteni

2020. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!