Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha megcsinálok júniusig egy...

Ha megcsinálok júniusig egy felsőfokú angol szóbeli vagy írásbeli (csak az egyiket! ) nyelvvizsgát, és sikerül, akkor megkapom a 40 pontot?

Figyelt kérdés
Illetve ha ez lehetséges, akkor meddig lehet megcsinálni a nyelvvizsgát ami még beleszámít az idei felvételibe?

2020. ápr. 15. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom nem igazán lesz lehetőség nyelvvizsgázni a járvány miatt..
2020. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Július 09. Dokumentum pótlás határideje
2020. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtad köszi! Nem tudtam hogy addig belehet küldeni a dokumentumokat. Akkor van esélyem még 😊

Első válaszoló, arra szeretnék reagálni, amit írtál.

Van a nyelvvizsgaközpontoknak most egy olyan lehetőségük, hogy online szervezhetnek vizsgákat. Eddig 1 központról tudom biztosan, hogy ők vállalják ezt, de remélem az Origó is beáll a sorba, mert jobban szeretem a kétnyelvű vizsgát.:))

Köszi mindenesetre!

2020. ápr. 20. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy csak komplexre kapsz pluszpontot. Nem elég csak az írásbeli vagy csak a szóbeli.
2020. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem!

Ez biztos hogy lehet kapni egy szobelire is 40-et

Valamelyik nap az Euroexam egyik vizsgáztatója is elmondta a facebookon és hivatalosan is olvastam róla

2020. ápr. 23. 09:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kicsit aggódnék, egy hónap mire megjön a bizi, minimum a május közepi vizsgára kéne menned
2020. ápr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, nem kockázat mentes, de igazából van egy középfokú nyelvvizsgám tehát így annyi hogy nem 28 pontot hanem 40-et kapnék. Ha nem sikerül a felsőfokú vagy nem kapom meg időben akkor is felvesznek, viszont a diplomához kellesz tehát ezért szeretném megkönnyíteni a dolgom :)

Valószínűleg egyébként nyáron fogok csak menni, mert nem szeretném elvenni olyantól az esélyt akinek tényleg nagy szüksége van rá, nameg nem vagyok híve ennek az online vizsgázásnak.

Köszi mindenkinek a választ! :)

2020. ápr. 28. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem felvettek, de továbbra is igaz, hogy csak komplex nyelvvizsgára kapsz pluszpontokat, csak szóbelire vagy csak írásbelire nem.
2020. nov. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül nem futottam neki a felsőfokúnak, közepem pedig van arra megkaptam a plusz pontokat. Igen, felvettek:)
2020. nov. 24. 08:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2020. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!